УМОВИ ДОГОВОРУ

6.1 Інтернет-дискаунтер залишає за собою право змінювати умови даної Угоди в односторонньому порядку в будь-який момент, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет — магазин зобов’язується попередити Покупця, а Покупець дає згоду отримувати від інтернет — магазину повідомлення такого роду.

6.2 Інтернет-дискаунтер зобов’язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

  1. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

7.1 Інтернет-магазин залишає за собою право в будь-який час без повідомлення Клієнта вносити зміни щодо товарів, матеріалів і послуг, що надаються на сайті.

7.2 Інтернет-магазин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи моральну шкоду, шкоду від втрати прибутку (упущена вигода), даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.

  1. ІНШІ УМОВИ

8.1. На виконання вимог ст. 7 Закону України «Про електронну комерцію» Продавець інформує про те, що доступ до всієї необхідної інформації про Продавця може бути надано до, в процесі, або після оформлення замовлення Клієнтом, шляхом надання інформації по телефону або іншим, не заборонених законодавством України способом, по погодженням Сторін.

8.2. З метою зняття будь-яких можливих претензій щодо мови та інформації, наданої в Інтернет-дискаунтері, слід розцінювати будь-яку надану інформацію як в цій Угоді, так і на сайті в цілому, як рекламу продукції, що, відповідно до пункту 1 статті ст. 26 Закону України «Про засади державної мовної політики» не є порушенням законодавства України.

  • Під угодою користувача розуміється договір публічної оферти відповідно до норм законодавства України.